nejvýznamnější reference

PSA Peugeot Citroën, Francie


speciální procesní jeřáb 40 t /15 t / 32 m pro skladování svitku

Více referencí

napsali o nás

NOPO Engineering odevzdala druhou přesuvnu vagonce v ruském Tichvinu


Technický týdeník, 23.7.2015 

Druhou speciální přesuvnu kolejových vozidel při dílenské přejímce předala v polovině července zástupcům ruské vagonky TikhvinChemMash z města Tichvin v Leningradské oblasti společnost NOPO Engineering Hradec Králové. Přední český dodavatel zdvihacích, transportních, skladovacích a dalších logistických systémů tak uzavřel technicky a výrobně náročnou zakázku. Kontrakt za zhruba 30 milionů korun zahrnoval vývoj, výrobu a montáž dvou sofistikovaných zařízení pro efektivní, rychlou a bezpečnou manipulaci s železničními a tramvajovými vagony.
 


Další články zde

aktuality  pondělí 11.12.2017 10:46

10.11.2014 | Vztahy s ruskými zákazníky se nám daří dále rozvíjet

Za poslední období roku 2014 firma NOPO dodala svá zařízení v hodnotě desítek milionů korun převážně odběratelům ze zemí EU. Mezi nejvýznamnější patří CHART Ferox Děčín, KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí, VW Hannover, Iveco Czech Republic Vysoké Mýto, Automotive Lighting Jihlava, PSA Trnava, ŠKODA AUTO Mladá Boleslav a jiné.

...

15.04.2014 | Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob ve firmě Chart Ferox Děčín. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...


Více aktualit

Zaměření společnosti              

NOPO ENGINEERING, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších českých výrobně engineeringových společností v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Výrobky od firmy NOPO ENGINEERING, jsou konstruovány dle požadavků zákazníka s ohledem na proces výroby a rychlý servis. Firma tak nabízí individuální řešení pro nejrůznější technologické úkoly.

Disponuje kvalitním technickým zázemím pro vývoj zařízení v podobě špičkově vybaveného konstruktérského týmu i vlastními výrobními, montážními a servisními kapacitami. Díky tomu je schopná nabídnout, vyrobit a uvést do provozu zařízení nesériového charakteru, jež díky vzájemnému propojení technických možností firmy a potřeb zákazníka, zaručuje optimální soulad mezi užitnou hodnotou řešení a cenou. Dynamický růst, prosperita a stabilita jsou hlavními znaky jejího vývoje. Od roku  2010 má  své zastoupení  na Slovensku  prostřednictvím  dceřiné společnosti  NOPO Slovakia. V polovině roku 2011 otevřela společnost svoje obchodní zastoupení pro teritorium Ruské federace, Běloruska a Ukrajiny prostřednictvím firmy OOO "Russtankoinstrument" v Moskvě.NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic