nejvýznamnější reference

Strojírenství, TureckoManipulátory, přesuvny, točny pro dopravu skeletu autobusu ve svařovně.


Více referencí

napsali o nás

NOPO Engineering dodá jeřáby Audi

Zpravodajský server měsíčníku TECHNIK

Další články zde

aktuality  pátek 14.06.2024 18:19

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...

Skladovací systém pro Automotive


Společnost NOPO ENGINEERING opět potvrzuje svoje kvality, když v náročném výběrovém řízení uspěla se svým technickým řešením a získala tak další kontrakt. Jedná se o dodávku skladovacího systému se speciálním teleskopickým manipulátorem pro manipulaci a skladování přípravků lisovacího nářadí. I přes technologicky složitější akci bude NOPO ENGINEERING tuto dodávku realizovat v poměrně krátké dodací lhůtě. Značka NOPO tak znovu dokazuje umění souladu užitné hodnoty navrženého řešení a ceny....


Více aktualit

Reference

Pro nejvýznamnější české a středoevropské výrobní firmy je NOPO ENGINEERING, s.r.o. strategickým partnerem v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Své zákazníky máme ale i v dalších a často velmi vzdálených částech světa.

50 PROJEKTŮ ZA 3 ROKY

V posledních 3 letech jsme realizovali přes 50 velkých projektů u největších firem z oblastí automotive, strojírenství, hutního, chemického, papírenského a potravinářského průmyslu a v neposlední řadě také v největších lakovnách. Napříč světem, ale zejména v České republice a okolních zemích.

Na osobní schůzce Vám rádi prozradíme konkrétní firmy a detaily jednotlivých realizací. Můžete se spolehnout, že na všechny Vaše otázky a specifičnosti projektu máme praktické odpovědi, vycházející zkušeností s obdobnými projekty.

Desítky speciálních zdvihacích a manipulačních zařízení jsme instalovali i ve firmách s velmi specifickým provozem, kde je nutné dodržovat příslušné normy. Mezi naše zákazníky patří firmy z potravinářského a chemického průmyslu, včetně provozů s výbušným prostředím.


Přepravní technologické vozy
Přepravní technologické vozy
Jeřáby se standardními komponenty
Jeřáby se standardními komponenty
Manipulátory
Manipulátory
Technologické plošiny
Technologické plošiny
Transportní systémy
Transportní systémy
Polohovadla
Polohovadla

NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic