nejvýznamnější reference

Strojírenství, ČR


kompletně zakrytá přesuvna 130 t / 40 m s aut. řizením

Více referencí

napsali o nás

Unikátní licí jeřáby NOPO pro ruskou vagonku


Technický týdeník 

Výrobu sofistikované jeřábové techniky pro slévárnu ruské vagonky TVSZ (Tichvinskij Vagonostroitelnyj Zavod) ve městě Tikhvin v Leningradské oblasti zahájila firma NOPO ENGINEERING z Hradce Králové.
 


Další články zde

aktuality  pátek 03.12.2021 6:05

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...

Skladovací systém pro Automotive


Společnost NOPO ENGINEERING opět potvrzuje svoje kvality, když v náročném výběrovém řízení uspěla se svým technickým řešením a získala tak další kontrakt. Jedná se o dodávku skladovacího systému se speciálním teleskopickým manipulátorem pro manipulaci a skladování přípravků lisovacího nářadí. I přes technologicky složitější akci bude NOPO ENGINEERING tuto dodávku realizovat v poměrně krátké dodací lhůtě. Značka NOPO tak znovu dokazuje umění souladu užitné hodnoty navrženého řešení a ceny....


Více aktualit

                                           

Zaměření společnosti               

NOPO ENGINEERING, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších českých výrobně engineeringových společností v oblasti speciální zdvihací, manipulační a transportní techniky. Výrobky od firmy NOPO ENGINEERING, jsou konstruovány dle požadavků zákazníka s ohledem na proces výroby a rychlý servis. Firma tak nabízí individuální řešení pro nejrůznější technologické úkoly.

Disponuje kvalitním technickým zázemím pro vývoj zařízení v podobě špičkově vybaveného konstruktérského týmu i vlastními výrobními, montážními a servisními kapacitami. Díky tomu je schopná nabídnout, vyrobit a uvést do provozu zařízení nesériového charakteru, jež díky vzájemnému propojení technických možností firmy a potřeb zákazníka, zaručuje optimální soulad mezi užitnou hodnotou řešení a cenou. Dynamický růst, prosperita a stabilita jsou hlavními znaky jejího vývoje.


NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic