nejvýznamnější reference

BRUSH SEM s.r.o., Plzeň

kolejový přepravní vozík 32t na dopravu rotorů s extrémně malým poloměrem zatáčení kolejnic

Více referencí

napsali o nás

Unikátní licí jeřáby NOPO pro ruskou vagonku


Technický týdeník 

Výrobu sofistikované jeřábové techniky pro slévárnu ruské vagonky TVSZ (Tichvinskij Vagonostroitelnyj Zavod) ve městě Tikhvin v Leningradské oblasti zahájila firma NOPO ENGINEERING z Hradce Králové.
 


Další články zde

aktuality  neděle 16.05.2021 8:46

Vztahy s ruskými zákazníky se nám daří dále rozvíjet

Za poslední období roku 2014 firma NOPO dodala svá zařízení v hodnotě desítek milionů korun převážně odběratelům ze zemí EU. Mezi nejvýznamnější patří CHART Ferox Děčín, KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí, VW Hannover, Iveco Czech Republic Vysoké Mýto, Automotive Lighting Jihlava, PSA Trnava, ŠKODA AUTO Mladá Boleslav a jiné.

...

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob ve firmě Chart Ferox Děčín. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...


Více aktualit

Ostatní

Jedná se především o příslušenství jeřábů jako jsou elektricky otočné kladnice, traverzy, speciální vrátky s vysokými rychlostmi atypického provedení a řadu dalších součástí, které doplňují svým individuálním řešením základní výrobní program firmy NOPO.


      
      
 
Dobrý den, jmenuji se Vladislav Jiroud. Jsem tu pro Vás a nenechám Vás na holičkách. Kdykoliv Vám pomůžu ať už v rámci vlastních znalostí a zkušeností nebo Vás propojím přímo s našimi specialisty. Níže nabízím možnosti, jak Vám mohu efektivně pomoci nebo poradit. Neváhejte mě prosím kontaktovat.

 • Telefonická / e-mailová konzultace.
 • Individuální on-line schůzka
 • Osobní návštěva přímo ve Vašem provozu


 • Vladislav Jiroud
  Technicko-obchodní manažer
  +420 730 895 989
  jiroud@carlstahl.cz

  NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic