nejvýznamnější reference

ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav

jeřáb 70t/42m pro automatické skladování forem vybavený zařízením proti kývání břemene a příčení a automatickým najížděním na pozice
Více referencí

napsali o nás

Unikátní licí jeřáby NOPO pro ruskou vagonku


Technický týdeník 

Výrobu sofistikované jeřábové techniky pro slévárnu ruské vagonky TVSZ (Tichvinskij Vagonostroitelnyj Zavod) ve městě Tikhvin v Leningradské oblasti zahájila firma NOPO ENGINEERING z Hradce Králové.
 


Další články zde

aktuality  neděle 16.05.2021 8:35

Vztahy s ruskými zákazníky se nám daří dále rozvíjet

Za poslední období roku 2014 firma NOPO dodala svá zařízení v hodnotě desítek milionů korun převážně odběratelům ze zemí EU. Mezi nejvýznamnější patří CHART Ferox Děčín, KOVOSVIT MAS Sezimovo Ústí, VW Hannover, Iveco Czech Republic Vysoké Mýto, Automotive Lighting Jihlava, PSA Trnava, ŠKODA AUTO Mladá Boleslav a jiné.

...

Podílíme se na výrobě největších nádob na světě


Na konci měsíce března byl úspěšně zakončen zkušební provoz 2 kusů linek délky 22 m na svařování nádob ve firmě Chart Ferox Děčín. Linky jsou složeny z polohovadel, podélných dopravníků a tvarovacích pák. Slouží pro výrobu největších nádob na světě o ø 6 m a délce 44 m.

...


Více aktualit

Výrobní program

Výrobní program je definován širokou škálou výrobků, jež jsou zahrnuty pod jednotlivé kategorie.

Vždy se jedná o výrobky s vysokým podílem vlastní vývojové a konstrukční činnosti, které jsou navrhovány zákazníkovi na míru.
Jeřáby speciální
Jeřáby speciální
Manipulátory
Manipulátory
Transportní systémy
Transportní systémy
Polohovadla
Polohovadla
Ostatní
Ostatní

NOPO ENGINEERING s.r.o. Zemědělská 898/3, 500 03 Hradec Králové, Czech Republic